In het festivalpark Vredenburg te Utrecht zal op vrijdag 9 juli een nieuw popfestival plaatsvinden. X-Sense Events presenteert het THUIS popfestival waarbij intieme huiselijke gezelligheid naar buiten wordt gehaald. Dit met een capaciteit van maar liefst 10.000 bezoekers.
Met optredens van Kane, Ilse DeLange, Nick & Simon, Berget Lewis en Jan Smit wordt de eerste editie van het popfestival ingeluid. Het festival vormt een groot openlucht huiskamer met één podium waarbij de artiesten min. een uur optreden wat ze genoeg tijd geeft voor een uitgebreide live show.
De kaartverkoop van THUIS Popfestival is al gestart. Kaarten zijn voor € 29,50 online verkrijgbaar via de site thuispopfestival.nl en bij alle 400 Primera winkels in het land.
ProgDamien schreef:
Jaa kom! Laten we alle metal/rockfestivals in Nederland afblazen en nieuw popfestival starten naast de 50 anderen met ook zo'n soort line-up!
Blijkbaar door grootse festivals als deze!
Of misschien toch door strandconcert van Bon Jovi voor de o'zo goedkope prijs?
Zonde allemaal,
en die Nederlandstalige zooi hoef ik niet te zien, vind er niets aan..
Komen jansmit en ze makkers niet op zoveel andere festivals/feestjes?
Zag met Carnaval verscheidene posters met hun namer erop iig..